Bild på utvecklingskonsulent Sofie Moberg

Sofie Moberg

Utvecklingskonsulent Konsulenter, Linköping, Malmö
E-post: sofie.moberg@scouterna.se
Mobil:
0720-770006 / (from abroad dial +46 720-770006)

Bild på utvecklingskonsulent Hanna Edwall

Hanna Edwall

Utvecklingskonsulent Konsulenter, Linköping, Malmö
E-post: hanna.edwall@scouterna.se
Mobil:
076 62 32 532

Bild på Emma Eineskog

Emma Eineskog

Vikarierande utvecklingskonsulent Göteborg, Konsulenter
E-post: emma.eineskog@scouterna.se

14224799_118112408644311_7698718787734469160_n

Adam Lundberg

Utvecklingskonsulent Göteborg, Konsulenter, Linköping
E-post: adam.lundberg@scouterna.se
Mobil:
0720-77 37 37

jenny_granstrom

Jenny Granström

Föräldraledig Göteborg, Konsulenter, Personal
E-post: jenny.granstrom@scouterna.se
Mobil:
070-240 19 33

Bild på Jonas Westbom

Jonas Westbom

Utvecklingskonsulent Konsulenter, Personal, Stockholm
E-post: jonas.westbom@scouterna.se

Bild på Anna Haraldsson

Anna Haraldsson

Utvecklingskonsulent Konsulenter, Personal, Stockholm
E-post: anna.haraldsson@scouterna.se

Bild på Måns Rangmar

Måns Rangmar

Regional utvecklingschef Chefer, Konsulenter, Personal, Västerås
E-post: mans.rangmar@scouterna.se
Mobil:
076-623 25 06

Bild på Fredrik Kadesjö

Fredrik Kadesjö

Utvecklingskonsulent Konsulenter, Personal, Västerås
E-post: fredrik.kadesjo@scouterna.se
Telefon:
08-555 065 09
Mobil:
076-623 25 09

Linnéa Pettersson

Linnéa Pettersson

Utvecklingskonsulent Konsulenter, Personal, Västerås
E-post: linnea.pettersson@scouterna.se
Telefon:
08-555 065 12
Mobil:
073-274 66 12