Scouternas styrelse

Här hittar du kontaktuppgifter för Scouternas styrelse. Om du vill veta mer om deras bakgrund, utbildning och arbetsområden klickar du på respektive namn.

inger_ekvall_gustaf_haag(1)

Inger Ekvall

Ordförande
E-post: inger.ekvall@scouterna.se

Ordförande i Scouternas styrelse.

Styrelse scouterna-gustav-h

Gustaf Haag

Ordförande
E-post: gustaf.haag@scouterna.se

Ordförande i Scouternas styrelse.

Styrelse scouterna_arvid

Arvid Nilsson

Ledamot
E-post: arvid.nilsson@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Ida Krogh Sjöholm

Ida Krogh Sjöholm

International Commissioner WAGGGS
E-post: ida.krogh.sjoholm@scouterna.se

International Commissioner WAGGGS

Styrelse scouterna-linnea

Linnea Hagblom

Ledamot
E-post: linnea.hagblom@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Malin Amnefelt

Malin Amnefelt

Ledamot
E-post: malin.amnefelt@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Martin Björgell

Martin Björgell

Ledamot
E-post: martin.bjorgell@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Styrelse scouterna-martin-p

Martin Persson

International Commissioner
E-post: martin.persson@scouterna.se

International Commissioner

Styrelse scouterna-monica

Monika Holmberg

Ledamot
E-post: monika.holmberg@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Styrelse scouterna-oscar

Oscar Sundås

Ledamot
E-post: oscar.sundas@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Styrelse scouterna-william

William Persson

Ledamot
E-post: william.persson@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.