Scouternas styrelse

Här hittar du kontaktuppgifter för Scouternas styrelse. Om du vill veta mer om deras bakgrund, utbildning och arbetsområden klickar du på respektive namn.

Britta Burreau

Ordförande
E-post: britta.burreau@scouterna.se

Ordförande i Scouternas styrelse

Styrelse scouterna-gustav-h

Gustaf Haag

Ordförande
E-post: gustaf.haag@scouterna.se

Ordförande i Scouternas styrelse.

Stina Alm

Ledamot
E-post: stina.alm@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Boudour Al Hashmi

Ledamot
E-post: boudour.alhashmi@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Styrelse scouterna_arvid

Arvid Nilsson

Ledamot
E-post: arvid.nilsson@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Jonas Nygren

Ledamot
E-post: jonas.nygren@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Styrelse scouterna-martin-p

Martin Persson

International Commissioner
E-post: martin.persson@scouterna.se

International Commissioner

Styrelse scouterna-oscar

Oscar Sundås

Ledamot
E-post: oscar.sundas@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse.

Linda Wallberg

Ledamot, International Commissioner
E-post: linda.wallberg@scouterna.se

Ledamot i Scouternas styrelse